Välkommen att kontakta oss

Har du allmänna frågor?

Växel: 08-505 77 600
E-post: info@myright.se

Besöks- och postadress:
MyRight
Liljeholmstorget 7A
117 63 Stockholm

Hitta hit:
Gå in huvudingången till Gallerian, mitt på torget. Passera Lindex på höger sida (ca 15 meter) och sväng höger för att komma till hissarna. MyRights kansli ligger på 7:e våningen. Ta höger när du kommer ut från hissen, passera en dörr. Första dörren på höger sida är ingången till MyRights kansli.

 

Har du frågor om givande, gåvor eller gåvobevis?

Telefon: 08-505 77 615
E-post: givarservice@myright.se

Medarbetare i Sverige

Jesper Hansén

Generalsekreterare
08-505 776 28
jesper.hansen@myright.se

Markus Malm

Controller
08-505 776 09
markus.malm@myright.se

Pia Häger

Ekonomi och IT-koordinator
08-505 776 11
pia.hager@myright.se

Sophie Krooks

HR-ansvarig och Administratör
08-505 776 08
sophie.krooks@myright.se

Paulina Cruz

Verksamhetsutvecklare
08-505 776 07
paulina.cruz@myright.se

Sanna Lucas

Verksamhetsutvecklare
070-410 99 68
sanna.lucas@myright.se

Sara Flaschner

Verksamhetsutvecklare
(föräldrarledig)

Sebastian Ferrer

Verksamhetsutvecklare
08-505 776 03
sebastian.ferrer@myright.se

Mia Munkhammar

Kommunikationsansvarig
08-505 776 06
mia.munkhammar@myright.se

Madeleine Jangard

Kommunikatör och Insamlingsansvarig
08-505 776 15
madeleine.jangard@myright.se

Thomas Maxe

Stöd oss

Vårt arbete

Om MyRight

Jobb och praktik

Nyheter

Kontakta oss

Besöks- och postadress: MyRight Liljeholmen 7A 117 63
Telefon: 08-505 776 00   |   Epost: info@myright.se   |   Org. nr 802402-9376

Stöd MyRight med en gåva
Swish: 123 900 11 08
Plusgiro: 90 01 10-8

Besöks- och postadress:
MyRight Liljeholmen 7A, 117 63 Stockholm
Telefon: 08-505 776 00
Epost: info@myright.se
Org. nr 802402-9376

Stöd MyRight med en gåva
Swish: 123 900 11 08
Plusgiro: 90 01 10-8