Välkommen att kontakta oss

Har du allmänna frågor?

Växel: 08-505 77 600
E-post: info@myright.se

Besöks- och postadress:
MyRight
Liljeholmstorget 7A
117 63 Stockholm

Hitta hit:
Gå in huvudingången till Gallerian, mitt på torget. Passera Lindex på höger sida (ca 15 meter) och sväng höger för att komma till hissarna. MyRights kansli ligger på 7:e våningen. Ta höger när du kommer ut från hissen, passera en dörr. Första dörren på höger sida är ingången till MyRights kansli.

 

Har du frågor om givande, gåvor eller gåvobevis?

Telefon: 08-505 77 615
E-post: givarservice@myright.se

MyRights landkontor

Rwanda

Bernard Bagweneza

Landsamordnare Rwanda Regionsamordnare Afrika
+250 788 38 11 25
bernard.bagweneza@myright.se

Postadress
Road KIMIHURURA Plot nr 84, Avenue DIANE FOSSEY
(KG 674 Str Nr 28), Kimihurura Cell, Kimihurura Sector, GASABO District, Kigali City-Rwanda
Rwanda

Tanzania

Neema Seya

Landsamordnare Tanzania
+255 652 072 087
neema.seya@myright.or.tz

Postadress
Mwinjuma Rd – Komakoma Area (Near Biashara Complex)
No 2; Block 30D
Mwananyamala
P.O. BOX 31676
Dar es Salaam, Tanzania

Nepal

Sujana Shakya

Landsamordnare Nepal Regionsamordnare Asien
+ 977 985 110 6774
sujana.shakya@myright.se

Postadress
MyRight
Post Box 144 81
Katmandu, Nepal

Besöksadress:
Kholagal Marga
Lazimpat
Kathmandu

Sri Lanka

Asanga Ruwan Perrera

Landsamordnare Sri Lanka
+94 715 306 763
asanga@myright.lk

Postadress
33 Raja Mawatha Road
Ratmalana, Sri Lanka

Bosnien-Hercegovina

Binasa Goralija

Landsamordnare Bosnien-Hercegovina
Regionsamordnare Europa

+ 387 621 19 969
binasa.goralija@myright.se

Postadress
MyRight
Azize Šaćirbegović 80A 
71 000 Sarajevo
Bosnien-Hercegovina

Bolivia

Justo Poma

Landsamordnare Bolivia
+ 591 717 088 61
justo.poma@myright.se

Postadress
MyRight
Casa Sueca
C. Maracaibo 1471 y
Parque Demetrio Canelas,
Casilla 208
Cochabamba, Bolivia

Nicaragua

Leana Acevedo

Landsamordnare Nicaragua Regionsamordnare Latinamerika
+505 2231 6839 
leana.acevedo@myright.se

Postadress
MyRight
Rotonda el Gueguense 4c. Oeste, 1c. al norte, 1/2c al Este
Managua, Nicaragua

Stöd oss

Vårt arbete

Om MyRight

Jobb och praktik

Nyheter

Kontakta oss

Besöks- och postadress: MyRight Liljeholmen 7A 117 63
Telefon: 08-505 776 00   |   Epost: info@myright.se   |   Org. nr 802402-9376

Stöd MyRight med en gåva
Swish: 123 900 11 08
Plusgiro: 90 01 10-8

Besöks- och postadress:
MyRight Liljeholmen 7A, 117 63 Stockholm
Telefon: 08-505 776 00
Epost: info@myright.se
Org. nr 802402-9376

Stöd MyRight med en gåva
Swish: 123 900 11 08
Plusgiro: 90 01 10-8