Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss

Växel: 08-505 77 600

E-post: info@myright.se

Besöks- och postadress:
MyRight
Liljeholmstorget 7A
117 63 Stockholm

Hitta hit:
Gå in huvudingången till Gallerian, mitt på torget. Passera Lindex på höger sida (ca 15 meter) och sväng höger för att komma till hissarna. MyRights kansli ligger på 7:e våningen. Ta höger när du kommer ut från hissen, passera en dörr. Första dörren på höger sida är ingången till MyRights kansli.

Har du frågor om givande, gåvor eller gåvobevis?
Kontakta Madeleine på givarservice:
Telefon: 08-505 77 615
E-post: givarservice@myright.se

Medarbetare i Sverige

Jesper har kort mörkt hår, kostym och slips
Generalsekreterare

Jesper Hansén

08 – 505 776 28

jesper.hansen@myright.se

Pia ler stort, har ljust kort hår och glasögon
Ekonomi & it

Pia Häger

08 – 505 776 11

pia.hager@myright.se

Markus ler, har skägg, glasögon och mörk t-shirt
Controller

Markus Malm

08 – 505 776 09

markus.malm@myright.se

Sophie har långt ljust hår och randig skjorta
HR & Administration

Sophie Krooks

08 – 505 776 08

sophie.krooks@myright.se

Logotyp för MyRight
Verksamhetsutvecklare

Sara Flaschner

Föräldraledig

 

Sebastian har kort hår och randig tröja
Senior financial officer

Sebastian Ferrer

08 – 505 776 03

sebastian.ferrer@myright.se

Åsa har mörkt långt hår och ler.
Verksamhetsutvecklare

Åsa Henriksson

08 – 505 776 05

asa.henriksson@myright.se

Nönne har mörkt långt hår och glasögon
Verksamhetsutvecklare

Nønne Schjærff Engelbrecht

nonne.engelbrecht@myright.se

Mia ler, har ljust uppsatt hår och ljus skjorta
Kommunikationsansvarig

Mia Munkhammar

08 – 505 776 06

mia.munkhammar@myright.se

Madeleine ler, har mörkt hår och svart skjorta
Kommunikatör & Insamling

Madeleine Jangard

08 – 505 776 15

madeleine.jangard@myright.se

Ingela har ljust långt hår.
Projektledare Fredsprocesser

Ingela Andersson

073 – 885 15 65

ingela.andersson@myright.se

Thomas ler, har ljust hår och mustasch
Administratör

Thomas Maxe

thomas.maxe@myright.se

Medarbetare på landkontor

Bernard har snaggat mörkt hår och svart skjorta.
Landsamordnare Rwanda

Bernard Bagweneza

+250 788 38 11 25
bernard.bagweneza@myright.se
 
Postadress

Road KIMIHURURA Plot nr 84, Avenue DIANE FOSSEY
(KG 674 Str Nr 28), Kimihurura Cell, Kimihurura Sector, GASABO District, Kigali City-Rwanda
Rwanda

Logotyp för MyRight
Landsamordnare Tanzania

Neema Seya

+255 652 072 087

neema.seya@myright.se

Postadress
Mwinjuma Rd – Komakoma Area (Near Biashara Complex)
No 2; Block 30D
Mwananyamala
P.O. BOX 31676
Dar es Salaam, Tanzania

Porträtt av Sujana som har mörkt hår och glasögon
Landsamordnare Nepal

Sujana Shakya

+ 977 985 110 6774
sujana.shakya@myright.se

Postadress
MyRight
Post Box 144 81
Katmandu, Nepal

Besöksadress:
Kholagal Marga
Lazimpat, Kathmandu

Asanga har kort mörkt hår och vit skjorta.
Landsamordnare Sri Lanka

Asanga Ruwan Perera

+94 715 306 763
asanga.perera@myright.se

Postadress
33 Raja Mawatha Road
Ratmalana, Sri Lanka

Porträtt av Binasa som ler in i kameran
Landsamordnare Bosnien-Hercegovina

Binasa Goralija

+ 387 621 19 969
binasa.goralija@myright.se

Postadress
MyRight
Azize Šaćirbegović 80A 
71 000 Sarajevo
Bosnien-Hercegovina

Justo har kort mörkt hår
Landsamordnare Bolivia

Justo Poma

+ 591 717 088 61
justo.poma@myright.se

Postadress
MyRight
Casa Sueca
C. Maracaibo 1471 y
Parque Demetrio Canelas,
Casilla 208
Cochabamba, Bolivia

Porträtt av Leana som har mörkt hår och stora örhängen
Landsamordnare Nicaragua

Leana Acevedo

+505 2231 6839 
leana.acevedo@myright.se

Postadress
MyRight
Rotonda el Gueguense 4c. Oeste, 1c. al norte, 1/2c al Este
Managua, Nicaragua